HSV Westkapelle  HSV Westkapelle

Zaterdag 15 november werd gevist om de Walcherencup.

De organisatie lag dit keer in handen van HSV Middelburg. Er werd gevist in Westkapelle en de inschrijving en prijsuitreiking vond plaats in Kasteel van Batavia. Jammer genoeg was het een regenachtige zaterdag.

De wedstrijd werd gevist rechts van het Aardappeldal en duurde van 11 tot 14 uur. Het betrof een middag tij met heel weinig stroom. Totaal deden er ruim 50 vissers mee, het merendeel van Middelburg, omdat zij er een clubwedstrijd van hadden gemaakt. Als gevolg van onze drukke najaarsprogramma, de Pennkorpsencompetitie, voorbereidingen topcompetitie enzovoort deden er maar 13 hengelaars van onze vereniging mee. Van de 13 vissers waren er 4 dames en 2 jeugd.

 

IMG 20141115 152641513IMG 20141115 152717825

Omdat naar rechts werd uitgezet werd zelfs tot voor de Boulevard gevist. Als gevolg van het tij en het parcours vielen de vangsten wat tegen.
Toch wist Adriaan Dronkers 14 vissen te vangen en werd daarmee winnaar overall. Christel werd winnaar van de dames en David Lorenzo werd winnaar bij de jeugd.

 

IMG 20141115 152836324

Verder vielen in de prijzen Dennis Verhaegen 2e in zijn vak, Jan Minderhoud 3e in zijn vak, Han Reijnhoudt 4 e in zijn vak en Erik Brouwer 5e in zijn vak.
Gelet op het aantal deelnemers toch zeer succes vol gevist. Helaas bleek het net onvoldoende om de Walcherencup in bezit te houden. We werden 2e achter Middelburg.
De derde helft in Kasteel waar lekkere hapjes werden geserveerd werd door onze vereniging gewonnen.

Groet,
Jan

Zaterdag 15 november werd gevist om de Walcherencup. De organisatie lag dit keer in handen van HSV Middelburg. Er werd gevist in Westkapelle en de inschrijving en prijsuitreiking vond plaats in Kasteel van Batavia. Jammer genoeg was het een regenachtige zaterdag. De wedstrijd werd gevist rechts van het Aardappeldal en duurde van 11 tot 14 uur. Het betrof een middag tij met heel weinig stroom. Totaal deden er ruim 50 vissers mee, het merendeel van Middelburg, omdat zij er een clubwedstrijd van hadden gemaakt. Als gevolg van onze drukke najaarsprogramma, de Pennkorpsencompetitie, voorbereidingen topcompetitie enzovoort deden er maar 13 hengelaars van onze vereniging mee. Van de 13 vissers waren er 4 dames en 2 jeugd.
Omdat naar rechts werd uitgezet werd zelfs tot voor de Boulevard gevist. Als gevolg van het tij en het parcours vielen de vangsten wat tegen.
Toch wist Adriaan Dronkers 14 vissen te vangen en werd daarmee winnaar overall. Christel werd winnaar van de dames en David Lorenzo werd winnaar bij de jeugd. Verder vielen in de prijzen Dennis Verhaegen 2e in zijn vak, Jan Minderhoud 3e in zijn vak, Han Reijnhoudt 4 e in zijn vak en Erik Brouwer 5e in zijn vak. 
Gelet op het aantal deelnemers toch zeer succes vol gevist. Helaas bleek het net onvoldoende om de Walcherencup in bezit te houden. We werden 2e achter Middelburg.
De derde helft in Kasteel waar lekkere hapjes werden geserveerd werd door onze vereniging gewonnen.

Groet,
Jan